هیات وزیران در جلسه مورخ 8 مهر1394 به پیشنهاد شماره 302819-2.20 مورخ 29 شهریور 1393 وزارت نفت و به استناد جز (3) بند (ت) و ماده (7) قانون وظایف ...
شرکت ملی نفت ایران، 54 میدان هیدروکربنی،14 بلوک اکتشافی و 7 بسته تاسیسات فرآوری را جهت سرمایه گذاری و توسعه در قراردادهای موسوم به IPC معرفی می نماید.
ماموریت صنعت نفت در اعمال حق حاکمیت و مالکیت ملت ایران نسبت به منابع و تاسیسات نفتی و ...
افزایش دکل ‌های حفاری ایران در میادین مشترک نفتی با عراق
قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران از افزایش تعداد دکل ‌های حفاری در طرح توسعه سه میدان مشترک نفتی آزادگان جنوبی، آذر و یاران در سال جاری خبر داد.

اظهار تمایل شرکت انی ایتالیا برای توسعه میدان نفتی دارخوین
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از اظهار تمایل شرکت انی ایتالیا به منظور توسعه فاز سوم میدان نفتی دارخوین خبر داد و گفت: با وجود تمایل این شرکت ایتالیایی اما هنوز مذاکرات فنی برای اجرای این پروژه نفتی آغاز نشده است.

رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی در کنفرانس تهران
کنفرانس بین المللی نفت و گاز ایران؛ موسوم به کنفرانس تهران” با موضوع رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی ایران – IPC، با هدف معرفی پروژه های قابل سرمایه گذاری در ایران به شرکت های نفتی بین المللی و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های پیمانکاری و ساخت تجهیزات صنعت نفت داخل، در روزهای هفتم و هشتم آذرماه سال جاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best view in 1024*768